top of page

תנאי תשלום

למה לישראליות יש אופן תשלום אחר?

או, טוב ששאלת!

בעקרון, יש המון עמלות של סליקה דרך האתר, כרטיס אשראי, ופייפאל, שלא לדבר על העברות בנקאיות בינלאומיות.

כדי לחסוך לכולנו כסף, אני מעודדת את הישראליות לשלם לא דרך הכרטיסים באתר אלא ישירות בביט או העברה בנקאית.

התנאים אותם התנאים שתרגמתי פה מתחת. בבקשה, תקראי הכל כי זה חשוב. אם משהו לא מובן את מוזמנת לשאול אותי בטלפון או בווצאפ ואני אסביר בשמחה. 

אז איך עושים את זה?

ניתן לשלם על כרטיס באחת משתי דרכים:

 1. תשלום מראש על כל הסכום (בשקלים או ביורו)

 2. תשלום פקדון של 400 יורו (בשקלים או ביורו), שאר הסכום עד 6 תשלומים שווים עד ה-1.7.24.

הסכום לתשלום, בשני המקרים, יחושב לפי השער היציג של היורו באותו היום + 30₪. לדוגמא, אם את משלמת את כל הסכום, את נכנסת לגוגל ובודקת מה הערך של הסכום של הכרטיס בשקלים, לפי שער ההמרה של אותו היום, ומוסיפה על זה 30₪.

אם בחרת לשלם קודם את הפקדון, את תשלמי את הערך של 400 יורו בשער של אותו היום + 30₪, ואת התשלומים הבאים לפי השער היציג ליום שבו את מעבירה אותם + 30₪ בכל תשלום.

מה הפרטים?

ביט: 0525-207166

העברה בנקאית:

גל בנרון

בנק פועלים 

סניף 701

חשבון 408790

בכל תשלום:

 • יש לחשב את הסכום לפי שער היורו שנכון לאותו היום

 • להוסיף 30₪

 • להעביר בביט או העברה בנקאית

 • לשתף את האסמכתא איתי בווצאפ 

 • ואני אשלח לך אישור קבלת תשלום :)

תנאי תשלום, מדיניות ביטולים, ועוד!

נא לקרוא את תנאי התשלום ומדיניות הביטולים בעיון- הם כוללים ביטלים, החזרים וכל דבר אחר שכדאי לדעת.

בהזמנת כרטיס לריטריט ״בוטי אנד סול״ הינך מאשרת את התנאים והמדיניות הנ״ל (אשר מהווים את החוזה המלא בינך וביני, כולל החלקים הקשורים לביטולים) וההזמנה שלך תאושר על ידי על בסיס חוזה זה.

ביטולים מהצד שלך

 1. ההרשמה אינה מאושרת סופית עד שהתשלום האחרון לריטריט התקבל במלואו. 

 2. ההרשמה היא אישית ולא ניתן להעביר כרטיסים לבן אדם אחר.

 3. הכרטיסים לא ניתנים להחזר כספי, תחת כל תנאי שהוא, גם אם לא תוכלי להגיע לריטריט של 2024.

 4. ביטולים מהצד שלך לא יזכו אותך בהחזר כספי בכל שלב שהוא, גם אם שילמת חלק מהתשלומים (למשל, שילמת פקדון, פקדון ותשלום 1-3, או תשלום מלא).

 5. החזר יוצע אך ורק בנסיבות יוצאות מן הכלל (מוות של קרוב משפחה מדרגה ראשונה או פציעה שהובילה לנכות תמידית). מחלה כולל קורונה, היריון שזה לא מחלה אבל זה מצב בריאותי, פציעות שלא מובילות לנכות, או מוות של קרוב משפחה מדרגה לא ראשונה (דרגה ראשונה = הורה, זוג, ילד, אח/ות) או אילוצי עבודה לא יזכו אותך בהחזר. אני יודעת שזה קשוח וזה רגיש, אבל אם חס וחלילה קרה אחד המקרים שמפורטים פה, אבקש שתשלחי מסמכים שמוכיחים את המקרה לפי הצורך (רפואיים או אחרים). מודה מראש על שיתוף הפעולה.

 6. אם את לא יכולה להגיע לריטריט בגלל הגבלות ממשלתיות (למשל, סגר קורונה ועוצר טיסות מהארץ החוצה), את תקבלי זיכוי מלא לריטריט הבא ותוכלי להשתמש בו תוך 12 חודשים (כלומר, לריטריט של 2024, ולא 2025). שימי לב שזה זיכוי בקרדיט, זה לא החזר כספי.

 7. תנאים אלה תקדפים לכל סוגי הכרטיסים וחבילת השותפ/ה.

ביטולים מהצד שלי

 1. אני עושה כל מאמץ להבטיח שהריטריט והחופשה שלך תתקיים כמתוכנן. יחד עם זאת, בכל מקרה של ביטול מהצד שלי מכל סיבה שהיא, בשליטתי או שלא בשליטתי, לא ינתן החזר כספי וינתן זיכוי על הסכום המלא בניכוי עלויות בלתי ניתנות להחזר, לריטריט הבא.

 2. תהיה לך אפשרות לזיכוי על שווי הריטריט לניצול תוך 12 חודשים ללא קנס, וברוב המקרים ייעשה כל מאמץ לקבוע מועד מחדש של ריטריט במועד המעשי הבא ממש. 

 3. שימי לב שזיכויים במקרים של ביטול מהצד שלי / מכורח הנסיבות יהיו תקפים ל-12 חודשים או עד לריטריט הבא, הרחוק מביניהם. למשל, אם יהיה ריטריט נוסף תוך 4 חודשים ועוד אחד תוך 12 חודשים, תוכלי לבחור. אם הבא יהיה רק אחרי 14 חודשים, זו תהיה ההזדמנות היחידה לנצל את הזיכוי.

 4. לי ולממונים תחתיי את הזכות לבטל או לשנות כל שעת שיעור, פעילות, ארוחה או טיול לפי הצורך. למשל, החלפת פעילויות בגלל תנאי מזג האוויר, סידור מחדש של לוח הזמנים, החלפת מדריכות וכו'.

 5. אני לא אחראי לכל הוצאות נלוות שייתכן שנגרמו לך כתוצאה מהזמנתך, לרבות אך לא רק אשרות ויזה, חיסונים, ביטוח נסיעות או טיסות שאינן ניתנות להחזר.

אחריות, ביטוחים, עניינים

 1. לא אני, גל בנרון, ולא המקומות בהם נתארח, אחראים בצורה כלשהי על בריאותך ו/או חפצייך האישיים. הנך מאשרת שאת מודעת לכך שגל בנרון, הריטריט, המלון, וכל מקום אחר בו נהיה לא מבטח לא אותך ולא את הכבודה שלך.

 2. כל פעילות גופנית במהלך הריטריט היא באחריותך בלבד, וכל פציעה, חבלה או פגיעה אחרת לא תהווה עילה לתביעה.

 3. קלימנוס הוא אי פראי וככזה, המדרגות, החופים והטבע לא מסודרים. יתכנו פציעות וחבלות. בהרשמתך לריטריט את מאשרת כי את מודעת לזה ואת מוותרת על כל עילה לתביעה בגין זה.

 4. הנך מאשרת כי את יודעת שבאחריותך להזמין ביטוח בריאות, ביטוח נסיעות לחול, ביטוח כבודה, ביטוח ביטול קורונה, וכל ביטוח אחר שנראה לך לנכון.

bottom of page